Crystal Nails 3 STEP HEMA Free CrystaLac – 3S206FP (8ml)

2 990 Ft

HEMA free!

Full Platinum – Shimmering Silver

Ez a kollekció igazi kincs minden csillogást kedvelőnek! Az eddigi legcsillogósabb hatás: Full Platinum, a Full Diamond 3 STEP CrystaLac-ok csillámjainak és a Platinum fólia pelyheinek káprázatos keverékéből áll. Ez a kollekció négy új árnyalattal érkezik, így mindenki megtalálhatja a számára leginkább lenyűgőzőt. A pezsgő, rózsaarany, ezüst és grafit mutatnak. Így az év bármely szakában szikrázhat a vendéged körme!

A CrystaLac anyag a színes zselék tartósságát nyújtja a lakkozás könnyedségével. Krémes állagú, rugalmas és oldható. Lágyan, finoman terül. Ragacsosra köt, tehát fedni / fixálni kell.

PolyHybrid technológiájának köszönhetően a CrystaLac tartósabb és sokkal nagyobb fedőképességű. Színei megemelt pigmenttartalommal rendelkeznek. A benne lévő lapított ecset ráfekszik a körömre, így az anyaggal pontosabban, egyenletesebben lehet dolgozni. Az egyedi üveg nemcsak mutatós, hanem praktikus is:  vendéged első pillantásra kiválaszthatja kedvenc színét.

A különböző monitorbeállítások miatt a képen látott és a valós szín eltérhet egymástól!

Kötése UV lámpában 2-3 perc, LED-ben 1-2 perc (a lámpa erősségétől függően)

Természetes körmökre használjuk.

Az anyag alapozó zseléje az Elasty Hardener Gel, a Compact Base Gel, a Compact Base Gel Plus, a Base Gel, vagy a Builder Base Gel.

Fedőzseléje a Clear 0/Top CrystaLac, a Cool Top Gel Universal New Formula, Cool Top Gel Original, Cool Top 4 Dark, Mattever Matt Top Gel vagy (Easy Off Hardener Gel alap esetén) az Easy Off Top Gel.

A 3 STEP CrystaLac-ok tartóssága 3 hét.
Leoldása maximum 10 perc (az anyag vastagságától és az oldószertől függően).

CN Tipp: Vékony köröm esetén Elasty Hardener Gel-lel, Compact Base Gel-lel vagy Hardener Sand-del erősítjük meg a körömlemezt.

EAN: 5996487119968

[xoo_el_form type="login"]